Hlavní stránka  /  Nové vozy  /  Nové vozy

Objevte modelovou řadu Dacia

DACIA Sandero

Kompaktní a prostorný: 5 míst za skvělou cenu

media19_442x344.jpg
Sandero
Výjimečné přednosti za skvělou cenu

Nové modely značky Dacia nabízejí stejně jako jejich předchůdci v Evropě bezkonkurenční poměr cena/výbava. Prostornost a komfort interiéru spolu s přepravní kapacitou jsou na úrovni vozů vyšší kategorie stejně jako velkorysé vnější i vnitřní rozměry vozu. Šířka v loktech na zadních sedadlech je 1436 mm, pohodlně zde tedy mohou cestovat 3 dospělé osoby a bez obtíží zde nainstalujete 3 dětské sedačky, z toho 2 můžete rychle a bezpečně upevnit do úchytů ISOFIX. S ohledem na cenu a kompaktnost vozu zůstává kapacita zavazadlového prostoru nepřekonatelná. Variabilita uspořádání zůstává díky sklopnému zadnímu sedadlu dělenému na dvě části v poměru 1/3 – 2/3 zachována. Odkládací prostory v interieru se zlepšily – najdete zde středovou přihrádku na drobnosti, do kapes v předních dveřích si můžete odložit až 1,5 l láhev a úložné prostory jsou k dispozici i v zadních dveřích.

Vnější design

Nový design a stylová identita značky Dacia působí dojmem kvality a robustnosti. Ústředním prvkem přední části je logo Dacia zasazené do přední masky. Tvar velkých předních světlometů a mřížka přední masky dodávají přední části výrazný vzhled. Poměr karoserie a prosklených částí, propracovaná boční linie, výrazné podběhy kol a boční prolisy umocňují při pohledu z profilu robustní dojem, kterým působí všechny modely značky.

Atraktivní design interiéru

Dacia Sandero představuje novou palubní desku ve dvoubarevném provedení nebo v provedení tmavý karbon (podle zvolené verze) s kompletní přístrojovou deskou moderních tvarů a chromovaným orámováním ukazatelů. Na dosah ruky máte moderní a ergonomické ovladače, výstupy vzduchu, logo na volantu a kulisa řadicí páky jsou chromované (podle zvolené verze). Středový panel zdobí kryt, který je barevně sladěný s vnitřními klikami dveří a dekorativní deskou na volantu (podle zvolené verze). Velká pozornost byla věnována kvalitě provedení, jejíž výsledný dojem umocňují použité materiály a přesné slícování dílů.

Bohatá nabídka motorů

Nový vůz Dacia Sandero může být poháněn benzinovými a dieselovými motory, které svými parametry vyhoví nejrůznějším jízdním podmínkám a způsobu používání vozu.

V nabídce jsou dva benzinové motory: 1.2 16V 75 k a 0,9 TCe 90 k. Nabídku dieselových motorů tvoří dvě výkonové varianty motoru 1.5 dCi 75 k a 90 k, který si za svou spolehlivost, komfort řízení a výkony získal mezinárodní uznání.

Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway se představuje jako moderní vůz s atraktivním designem odvážného dobrodruha. Pokud hledáte vůz s opravdu osobitým charakterem, pak vás tato nová verze se stylovým exteriérem i interiérem jistě osloví! Dacia Sandero Stepway má vyladěný a velmi výrazný design: nová přední maska, specifické karosářské doplňky jako jsou přední kryt motoru, přední mlhové světlomety, nárazník ve dvou odstínech, rozšířené podběhy kol, 16“ kola Flexwheel a podélné střešní lišty... Zachovává si i všechny své kvality „all road“ vozu – zvýšenou světlou výšku, přední a zadní kryt podvozku a kryty dveřních prahů.

Dacia Sandero se zárukou 3 roky

Smluvní záruka výrobce 3 roky nebo 100 000 km se vztahuje na všechny modely řady Dacia: uplatnit ji můžete v kterémkoliv autorizovaném servisu, oprava bude provedena na nejlepší odborné úrovni a s použitím originálních dílů.

DACIA Logan

Rodinný vůz s elegantním designem za zajímavou cenu

media15_442x344_1.jpg
Logan
Nepřekonatelný poměr cena/pohodlný interiér

Logan zůstává i nadále pravým rodinným vozem, ve kterém může s veškerým komfortem cestovat 5 dospělých osob. Kromě pohodlí a praktičnosti nabízí i stále stejně výhodný poměr cena/prostor: místo pro nohy 178 mm a objem zavazadlového prostoru 510 dm3 VDA za nejnižší cenu v Evropě. Novinkou oproti předcházející verzi je nabídka sklopného zadního sedadla děleného v poměru 1/3-2/3 (podle zvolené verze).

Vnější design

S novou stylovou identitou značky Dacia působí vnější design nového modelu Logan více dynamicky a profil zadní části je ladnější. Nové rysy jsou patrné především v provedení přední masky a propracovanosti předních světlometů. Zadní část vozu s novými světly a designem, který zdůrazňuje prostornost vozu a zvlášť pak jeho zavazadlového prostoru, působí ještě robustnějším dojmem. Výsledkem jsou harmonické linie a vyvážené proporce, s kterými nový vůz Logan získává na eleganci.

Vnitřní design

Model Dacia Logan představuje novou palubní desku ve dvoubarevném provedení nebo v provedení tmavý karbon (podle zvolené verze) s kompletní přístrojovou deskou moderních tvarů a chromovaným orámováním ukazatelů. Na dosah ruky máte moderní a ergonomické ovladače, výstupy vzduchu, logo na volantu a kulisa řadicí páky jsou chromované (podle zvolené verze). Středový panel zdobí kryt, který je barevně sladěný s vnitřními klikami dveří a dekorativní deskou na volantu (podle zvolené verze). Velká pozornost byla věnována kvalitě provedení, jejíž výsledný dojem umocňují použité materiály a přesné slícování dílů.

Bohatá nabídka motorů

Dacia Logan může být poháněn benzinovými a dieselovými motory, které svými parametry vyhoví nejrůznějším jízdním podmínkám a způsobu používání vozu. V nabídce jsou dva benzinové motory: 1.2 16V 75 k a 0,9 TCe 90 k. Nabídku dieselových motorů tvoří dvě výkonové varianty motoru 1.5 dCi 75 k a 90 k, který si za svou spolehlivost, komfort řízení a výkony získal mezinárodní uznání.

Dacia Logan se zárukou 3 roky

Smluvní záruka výrobce 3 roky nebo 100 000 km se vztahuje na všechny modely řady Dacia: uplatnit ji můžete v kterémkoliv autorizovaném servisu, oprava bude provedena na nejlepší odborné úrovni a s použitím originálních dílů.

DACIA Logan MCV

Prostorné kombi se zavazadlovým prostorem 573 l

media4_442x344_2.jpg
Logan MCV
Poměr cena/rekordní prostornost a komfort

Logan MCV je nanejvýš všestranný vůz – nabídne vám 5 plnohodnotných míst a jeden z největších zavazadlových prostorů v dané kategorii (objem 573 l). Opěradlo zadního sedadla je navíc dělené (1/3-2/3) a sklopné a uspořádání interiéru tak můžete jednoduše přizpůsobovat svým aktuálním potřebám. Práh zavazadlového prostoru je nízký a manipulace se zavazadly a převáženými předměty je tak velmi snadná. Logan MCV je praktický a všestranný vůz, který si navíc stále drží i nejlepší cenu!

Design exteriéru

Logan MCV, víceúčelový vůz s rekordně prostorným interiérem, dbá i o svůj vnější vzhled. S výraznými boky a novou identitou značky Dacia se může pochlubit vyváženými proporcemi a harmonickou siluetou, která působí robustním a zároveň dynamickým dojmem.

Interiér

Logan MCV představuje novou palubní desku v tmavém nebo dvoubarevném provedení (podle zvolené verze) s kompletní přístrojovou deskou, moderním chromovaným orámováním ukazatelů a ergonomickými ovladači poslední generace. Kryty výduchů vzduchu, logo na volantu a kulisa na řadicí páce jsou podle zvolené verze chromované. Středový panel zdobí barevný kryt, který ladí s vnitřními klikami dveří a ozdobou na volantu (podle zvolené verze).  Kvalita provedení a celkový dojem je viditelná na první pohled díky výběru nových materiálů a přesnému slícování dílů.

Bohatá nabídka motorů

Dacia Logan MCV pohání benzinové a dieselové motory, které svými parametry vyhoví nejrůznějším řidičům i podmínkám používání vozu. V nabídce jsou dva benzinové motory: 1.2 16V 75 k a 0,9 TCe 90 k. Nabídku dieselových motorů tvoří dvě výkonové varianty 1.5 dCi 75 k a 90 k.

Dacia Logan MCV, záruka 3 roky

Pro všechny modely značky Dacia platí smluvní záruka 3 roky nebo 100 000 km (platí ta z podmínek, která nastane dřív). O váš vůz se postarají v každém autorizovaném servisu se zárukou, že oprava bude provedena na nejlepší odborné úrovni a s použitím originálních dílů.

DACIA Duster

1. importované SUV v roce2015

duster-h79ph2-442x344-gv-gd12.jpg
Duster
Schopnosti pravého terénního vozu

Model Duster je stále velkorysejší a za atraktivní ceny Dacia nabízí nové prvky výbavy: tempomat s omezovačem rychlosti, zadní parkovací asistent, impulzní ovládání oken nebo ukazatel vnější teploty. Funkce multimediálního systému MEDIA NAV (navigaci, telefon, rádio, média…) ovládáte jednoduše a zcela intuitivně na dotykovém 7palcovém displeji. Bluetooth® technologie vám umožní telefonovat, aniž pustíte volant z rukou*, nebo můžete díky funkci audio streaming poslouchat hudbu z přenosných zdrojů. Ty si samozřejmě můžete připojit i do USB/Jack vstupu na čelním panelu. Dacia Duster se zaměřil na svou technologickou výbavu a schopnost překonat všechny překážky. Je vybaven novými motory, které se vyznačují velmi příjemným řízením, nízkou spotřebou paliva a nižšími emisemi CO2. Dacia Duster je zdatný v terénních schopnostech díky pohonu všech kol a nízké hmotnosti. Nic vás tak nezastaví ani na nezpevněných cestách.

* Při telefonování doporučujeme zastavit.

Revoluce v interiéru

Revoluce v interiéru

Od základu změněný interiér nového vozu Dacia Duster si zachovává komfort hatchbacku, ale současně se jednoznačně hlásí ke stylu vozů 4x4. Nově navržená palubní deska s chromovanými dekorativními prvky podtrhuje robustní charakter nového vozu Duster. Vybavenost interiéru se vyvíjí a je stále praktičtější - elektrické ovládání předních oken na dveřích, zrcátka ve slunečních clonách, stropní osvětlení vzadu, zásuvka 12 V… Příjemný pocit v interiéru nového vozu Dacia Duster navodí také čtyři nová čalounění sedadel včetně koženého. Sedadla s novým designem, zesílená opěradla zadních sedadel a nový pevný kryt zavazadlového prostoru zvyšují komfort a variabilitu interiéru. Barevné provedení vnitřního prostoru laděné do tmavších odstínů umocňuje osobitý charakter a dobrodružný styl nového vozu Dacia Duster.

Žádný terén ho nezaskočí

Dacia Duster je SUV s pohonem 4x4 a se svými schopnostmi obstojí v každém terénu! Dacia Duster je vůz kompaktních rozměrů s nízkou hmotností, což mu zajišťuje velkou obratnost a v terénu to napomáhá jeho výkonnosti. Zvýšená pozice při řízení navíc řidiči poskytuje vynikající výhled z vozu. Převodovka má nastavený krátký první převod* (5,79 km/h při 1 000 ot/min) uzpůsobený jízdě v obtížném terénu, pro případ rozjedu ve svahu nebo se zátěží a pro jízdu ze svahu.

* Platí pro verze s pohonem 4x4.

Na silnicích s dobrými adhezními podmínkami a na dálnici oceníte pohon 4x2. Točivý moment motoru se přenáší pouze na přední kola a optimalizuje se spotřeba paliva. Při jízdě v režimu Auto, který můžete použít na všech typech silnic, v jakékoli rychlosti i podmínkách sjízdnosti, dochází k automatickému rozdělení točivého momentu mezi kola na přední a zadní nápravě, aby poměr mezi stabilitou vozu a jeho pohyblivostí byl optimální. V obtížně sjízdném terénu, na blátě nebo v písku přenáší režim Lock točivý moment motoru na všechna 4 kola, na přední i zadní nápravu, aby jim při průjezdu zajistil maximální účinnost. Kontrola motoru a brzdění se v tomto režimu přizpůsobuje použití pohonu 4x4. Dacia Duster má světlou výšku zvýšenou na 21 cm*, větší přechodové úhly (přední nájezdový úhel 29,3°, zadní 34,9° a přechodový 23°) a schopnosti pravého vozu 4x4. Jeho struktura mu dovoluje pohybovat se zcela přirozeně po jakýchkoliv cestách a silnicích. Díky intuitivnímu ovládání pohonu 4x4 se bezpečně přizpůsobí každé situaci.

* 20,5 cm u verze 4x2

Výkonné a úsporné motory

Se svými dieselovými a benzinovými motory a pohonem na LPG, se Dacia Duster přizpůsobí přání a potřebám každého řidiče a s nižšími provozními náklady mu při řízení poskytne větší potěšení.

TCe 125
Nový přeplňovaný benzinový motor TCe 125, vyvinutý inženýry skupiny Renault, nabízí výkon, pružnost a hospodárný provoz.

dCi 90 a dCi 110
Pro řidiče, kteří dávají přednost dieselovým motorům, má Dacia Duster v nabídce dvě výkonové varianty: 90 k a 110 k. V obou případech se jedná o příjemné, pružné, odolné a hospodárné motory.

1.6 16 V 105
Pořizovací cena benzinového motoru 1.6 16 V 105 je velmi výhodná. Objem 1.6 l a výkon 105 k mu při řízení dodávají živost a dynamiku, a tedy i dobré zrychlení.

Dacia Duster se zárukou 3 roky

Dacia Duster má prodlouženou záruku 3 roky nebo 100 000 km. Není nic jasnějšího!

DACIA Lodgy

MPV s 5 nebo 7 plnohodnotnými místy: velkorysý a variabilní

j92_3-4_arg_e2_7pl_fdbl_549x271.jpg
Lodgy
Variabilita a praktičnost za bezkonkurenční cenu

Jednoprostorový vůz Dacia Lodgy se umí přizpůsobit vašim potřebám. Potřebujete zvětšit přepravní kapacitu? Stačí říct… a splní všechna vaše přání. Sedadla ve druhé řadě jsou sklopná a dělená v poměru 1/3-2/3*. Navíc je lze překlopit podobně jako sedadla ve třetí řadě. Ta můžete z vozu vyjmout nebo je tam ponechat a měnit tak počet míst ze 7 až na 2. Objem zavazadlového prostoru dosahuje u modelu Dacia Lodgy zcela bezkonkurenčních hodnot: ve dvoumístné konfiguraci je to 2 617 dma i v sedmimístném uspořádání máte pro vaše zavazadla stále k dispozici prostor o objemu 207 dm3. Při nakládání a vykládání navíc jistě oceníte i praktický nízký práh zavazadlového prostoru. Napříště se již nemusíte rozhodovat mezi prostorností interiéru vozu a jeho přepravní kapacitou. S vozem Lodgy máte obojí! Tím ovšem jeho praktičnost nekončí. Úložné prostory* o celkovém objemu 30 l jsou důmyslně rozmístěny po celé kabině vozu a při každodenním používání si oblíbíte zejména dobře přístupnou a prostornou přihrádku na palubní desce.

* podle verze

Komfort a obyvatelnost

Stačí otevřít dveře a je vám ihned jasné, že smysl pro praktičnost vozu Dacia Lodgy rozhodně nechybí! Prostorný interiér, připravený přivítat celou rodinu, důvtipně rozmístěné odkládací prostory, které všem zpříjemní pobyt na palubě … Dacia Lodgy myslí na všechno. 7 plnohodnotných míst spolu s rekordním prostorem pro nohy a výškou pod střechu na sedadlech ve 3. řadě  - model Dacia Lodgy se z pohledu obyvatelnosti interiéru stává jedničkou ve své kategorii. O rovnoměrný teplotní komfort cestujících v prostoru celé kabiny vozu Lodgy se stará výkonné a rychlé vytápění a klimatizace. Řidič i cestující, všichni pohodlně usazeni ve svých prostorných sedadlech, se v příjemném interiéru vozu Dacia Lodgy budou cítit jako doma…

Široká nabídka motorů

Vůz Dacia Lodgy se nabízí s benzinovými a dieselovými motory, které splní potřeby a očekávání řidičů ve všech zemích a vyhoví používání vozu v různých režimech provozu. K dispozici jsou dva benzinové motory: spolehlivý, osvědčený a cenově dostupný motor 1.6 MPI a úplně nový turbomotor s přímým vstřikováním TCe 115, který řidiče nadchne svým výkonem a nízkými provozními náklady. Dieselový motor 1.5 dCi, všeobecně velmi oblíbený pro svou spolehlivost a výkonnost, existuje ve dvou výkonových variantách: 90 k a 110 k.

Dacia Lodgy se zárukou 3 roky

Smluvní záruka výrobce 3 roky nebo 100 000 km se vztahuje na všechny modely řady Dacia: uplatnit ji můžete v kterémkoliv autorizovaném servisu, oprava bude provedena na nejlepší odborné úrovni a s použitím originálních náhradních dílů.

DACIA Dokker

Pravá a první osobní dodávka značky Dacia

galerie-media-6-442x344.jpg
Dokker
Moderní design

Multifunkční a rekordně prostorná osobní dodávka dbá i o svůj vnější vzhled. Dokker má velkorysé vnější rozměry (délka 4,36 m), vyvážené proporce a mohutné tvary, které vzbuzují robustní a dynamický dojem. Vysoký pás karoserie a dobře chráněné světlomety přispívají k vyšší odolnosti a dlouhé životnosti. Výrazný styl modelu Dokker podporují i střešní lišty, boční ochranné pásy a přední mlhové světlomety

Komfort a prostornost

Dokker byl navržen tak, aby vám maximálně zpříjemnil a zjednodušil každodenní život na palubě. Přístup do tohoto praktického vozu a manipulace se zavazadly a převáženými předměty je díky širokým bočním posuvným dveřím, asymetrickým zadním dveřím a nízké nákladové hraně zavazadlového prostoru velmi snadná. Dokker nabízí i řadu odkládacích míst přímo v interiéru vozu, podle zvolené verze může jejich objem dosáhnout až 44 l. Dokker je vybaven účinným a rychlým vytápěním a systémem klimatizace, které v prostoru celé kabiny zajišťují ideální teplotní komfort.

Prostor a přepravní kapacita za bezkonkurenční cenu

Dokker se stává první pravou osobní dodávkou v modelové řadě Dacia. Jedná se o mimořádně praktický a všestranný vůz, který se z pohledu pohodlí a místa pro cestující a jejich zavazadla přizpůsobí všem vašim potřebám. Jedny nebo i dvoje boční posuvné dveře patří v dané kategorii mezi nejširší a umožňují snadný přístup na zadní sedadla.  Variabilní sklopné zadní sedadlo je dělené 1/3-2/3, takže uspořádání interiéru můžete velmi snadno měnit podle aktuální potřeby z 5 míst na 4, 3 nebo jen 2místnou konfiguraci s přepravním prostorem o objemu 3 m3. Nejdelší užitečná délka (1,16 m), nízká nákladová hrana a asymetricky dělené zadní dveře – Dacia Dokker nabízí přepravní kapacitu užitkové dodávky s komfortem pohodlného cestovního vozu.

Bohatý výběr motorů

Dokker je poháněn benzinovými a dieselovými motory, které splňují požadavky řidičů ve všech zemích a v jakýchkoliv podmínkách provozu. K dispozici jsou dva benzinové motory: spolehlivý, prověřený a cenově dostupný 1.6 MPI a nový přeplňovaný motor 1,2 TCe 115 s přímým vstřikováním, který je výkonnější a má nízké provozní náklady. V nabídce jsou také dva dieselové motory – výkonové varianty motoru 1.5 dCi, který je oceňovaný pro svou spolehlivost a výkony.

Dacia Dokker, smluvní záruka 3 roky

Dacia Dokker má záruku 3 roky nebo 100 000 km (podle toho, která ze skutečností nastane první). Tato záruka je důkazem důvěry, kterou k našim produktům máme.

DACIA Dokker Van

3,3 m3 nákladu a velké užitečné zatížení

photosf67pc-0201_442x344.jpg
Dokker Van
Současný design

Dokker Van je pravou dodávkou se vším všudy, nicméně nezanedbává ani svůj vnější vzhled. Má velkorysé vnější rozměry (délka 4,36 m) a vyváženou siluetu harmonických křivek, která svědčí o jeho robustnosti a současně mu propůjčuje dynamický charakter. Pás karoserie je široký a přední světlomety jsou posazené vysoko, aby byly dobře chráněny a byla zajištěna jejich delší životnost.  Stylový vzhled vozu Dokker Van dotvářejí i ochranné boční lišty (podle zvolené verze) a přední mlhové světlomety (za příplatek).

Praktický

S doplňkem  « Dacia Easy seat » (sedadlo spolujezdce, které lze úplně vyjmout) a užitečnou délkou až 3,11 m2 odvezete vše, co potřebujete. Dacia Dokker se nespokojil s tím, že nabízí velký užitečný objem a hmotnost, ale přidává další inteligentní řešení, která vám usnadní váš každodenní život. Přizpůsobí se potřebám každé profese a řada důmyslných odkládacích míst umožňuje efektivně využít vnitřní prostory vozu. V odkládací schránce na palubní desce máte vše potřebné stále na dosah ruky. Můžete si do ní odložit dokumenty formátu A4 nebo přenosný počítač. Od úrovně Ambiance můžete počítat i se stropním úložným prostorem určeným pro větší předměty. Díky bočním posuvným dveřím s nejširším vstupním otvorem na trhu (703 mm) a dvoukřídlovým zadním dveřím je přístup do nákladového prostoru velmi pohodlný, a to i v případě, že parkujete v omezených prostorech.

Užitečný objem za bezkonkurenční cenu

Pro potřeby vaší profese máte k dispozici užitečnou hmotnost 750 kg*, objem 3,3 až 3,9 m3 a užitečnou délku od 1,9 do 3,11 m. Dokker Van je vůz pro profesionály, pro které je rozhodující praktičnost, spolehlivost a odolnost. Díky svým přepravním možnostem vám bez problémů umožní naložit veškerý materiál a vybavení, které pro svou práci potřebujete.

* Od úrovně Ambiance

Bohatá nabídka motorů

Nový vůz Dacia Dokker Van může být poháněn benzinovými a dieselovými motory, které svými parametry vyhoví nejrůznějším jízdním podmínkám a způsobu používání vozu. Nabídku tvoří spolehlivý, osvědčený a cenově dostupný benzínový motor 1.6 MPI. Nabídku dieselových motorů tvoří dvě výkonové varianty motoru 1.5 dCi, který je mezi zákazníky oblíbený pro svou spolehlivost, komfort řízení a výkony.

Dacia Dokker Van, záruka 3 roky

Záruka výrobce 3 roky nebo 100 000 km (podle toho, která ze skutečností nastane dříve) na celou modelovou řadu Dacia Dokker Van je důkazem důvěry, kterou k našim výrobkům máme